Trendyol – Moda & Alışveriş 3.10.1.315 APK

Trendyol – Moda & Alışveriş 3.10.1.315 APK

9.0 (63671)Apps, Shoppingby

Description of Trendyol - Moda & Alışveriş

Trendyol Uygulaması ile Moda Her An Her Yerde Seninle!

Alışveriş keyfini bilgisayarla sınırlı tutma! Trendyol uygulamasını indirerek, modayı cebinde taşıyabilirsin. Markaların yeni sezon ürünleri, her güne özel kampanyalar ve başka hiçbir yerde bulamayacağın indirimler Trendyol mobil uygulaması gittiğin her yerde, istediğin her saatte seninle! Ayakkabıdan çantaya, elbiseden parfüme ihtiyacın olan ürünler artık cebinde!

Trendyol Mobil Uygulamada Neler Var?

İhtiyacın olan her şey var. Sezonun en trend ayakkabı ve botlarını, kombinlerin kurtarıcısı bootileri, yağmurlu havaların vazgeçilmezi çizmeleri en uygun fiyat ve çeşitle bulabileceğin yer tabii ki Trendyol mobil uygulaması. Soğuyan havaya şık ve casual çözümler arıyorsan; mont, hırka, sweatshirt, kazak, manto ve trikolar bir tık uzağında. Sportif stilinin olmazsa olmazları; spor ayakkabı, tayt, spor çantası, bere, polarlar da mobil uygulamasında seni bekleyenler arasında. Davetler, gece gezmeleri, düğünler hız kesmeden devam ediyorsa, özel koleksiyon gece elbiseleri, kısa ya da uzun boy elbiseler seçim yapmanı bekliyor. Kombini tamamlamaya yardımcı olacak ayakkabı, çanta ve ceketlere de göz atmayı sakın unutma! Evde de moda benimle diyorsan içini ısıtacak en cool pijamalar, patik ve çoraplar Trendyol Mobil uygulamasında! Kışın üşütmeyeyim ama tarzımdan da ödün vermeyeyim diyorsan her stile uygun kaşkol, deri ceket, şapka ve bereler cebinde!
Ayrıca ev dekorasyonundan, bebek alışverişine, kozmetikten kişisel bakıma birçok kategoride de yüz binlerce ürün cebinde.

Trendyol mobil uygulamasını indir, Koton, Mango, Adidas, Nike, Mavi, Lcw, Burberry, Hotiç, Avon, Converse, Levis, Vakko, Yargıcı, Micheal Kors, Carters, Soobe ve Gucci gibi sevdiğin markaların sana özel indirim ve kampanya fırsatlarını sakın kaçırma!

Binlerce Marka!

Lcw, Koton, Mango, Nike, Hotiç, Derimod, New Balance, Lacoste, Twist, Yargıcı, Vakko, Nine West, Mothercare, GAP, Divarese, Converse, Levi’s, Burberry, Louis Vuitton, Gucci, Michael Kors, Soobe, Carter’s, U.S. Polo Assn. ve çok daha fazlası!

Yüzlerce Kategori!

Ayakkabı, Bere, Bootie, Bot, Ceket, Çanta, Çizme, Çorap, Deri Ceket, Hırka, Kaban, Kaşkol, Kazak, Manto, Mont, Patik, Pijama, Polar, Sweatshirt, Şapka, Tayt, Trençkot, Triko, Yağmurluk, Elbise, Abiye Elbise, Spor Ayakkabı, Sırt Çantası ve çok daha fazlası!

Hızlı ve Güvenli Alışveriş

SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile bilgilerin güvence altında! Kartını kaydet, alışverişin keyifli ve kolay olsun!

Sevdiğin Markalarda Büyük İndirimler

Trendyol Mobil uygulaması ile Koton, Hotiç, Nike, Adidas, GAP, Mavi, İpekyol, Mango ve sevdiğin tüm markalar cebinde, sana özel indirimlerle keyfin yerinde!

Her Gün Binlerce Yeni Ürün

Elbise, ayakkabı, aksesuar, çanta, güneş gözlüğü, saat, abiye elbise, spor ayakkabı ve onlarca kategoriden binlerce ürünün hepsi burada. Seçim senin! Nerede olursan ol! Göz at, beğen ve satın al! Bu kadar kolay!

24 Saatte Kargo Fırsatı

Sabah al, express kargon ertesi gün kapına gelsin! Görenler hayret etsin!
Fashion with Trendyol Application Anywhere With You Anywhere!

Keep shopping limited to the computer! By downloading the Trendyol app, you can carry fashion in your pocket. New season products of brands, special campaigns for every day and discounts that you won’t find anywhere The Trendyol mobile app is with you every hour, wherever you go! Products from shoes to the bag, clothes to perfume now in your pocket!

Trendyol What’s in the Mobile App?

You have everything you need. Trendyol mobile app is the place where you can find the most trendy shoes and boots of the season, the redeemer boots of the combinations, the indispensable boots of the rainy weather and the most appropriate price and variety. If you are looking for chic and casual solutions to cool air; Coats, cardigans, sweatshirts, sweaters, coats and knitwear are a click away. The essential elements of sportive style; Sports shoes, tights, sports bag, beret, fleece are also waiting for you in the mobile app. Even if invitations, night walks and weddings continue without slowing down, special collection night dresses are waiting for you to choose short or long size dresses. Don’t forget to check out shoes, bags and jackets to help finish the boiler! If you say fashion with me at home, the coolest pajamas, booties and socks in the Trendyol Mobile app! If you say I don’t want to chill in the winter, but I don’t want to sacrifice my style, you can wear a scarf, leather jacket, hats and caps in every pocket!
In addition, home decoration, baby shopping, cosmetics to personal care in many categories of hundreds of thousands of products in the pocket.

Download the Trendyol mobile app, special discount and campaign for your favorite brands like Koton, Mango, Adidas, Nike, Blue, Lcw, Burberry, Hotiç, Avon, Converse, Levis, Vakko, Judge, Micheal Kors, Carters, Soobe and Gucci Don’t miss the opportunities!

Thousands of Brands!

Lcw, Koton, Mango, Nike, Hotiç, Derimod, New Balance, Lacoste, Twist, Judge, Vakko, Nine West, Mothercare, GAP, Divarese, Converse, Levi’s, Burberry, Louis Vuitton, Gucci, Michael Kors, Soobe, Carter’s, BASE Polo Assn. and much more!

Hundreds of Categories!

Shoes, Berets, Bootie, Boots, Jackets, Bags, Boots, Socks, Leather Jackets, Cardigans, Coats, Scarves, Sweaters, Coats, Jackets, Booties, Pajamas, Fleece, Sweatshirts, Hats, Tights, Trench Coats, Knitwear, Raincoats, Dress , Evening Dresses, Sports Shoes, Backpack and much more!

Fast and Secure Shopping

Secure your information with SSL Security Certification! Save your card, get the shopping enjoyable and easy!

Big Discounts in Your Favorite Brands

With the Trendyol Mobile app, Koton, Hotiç, Nike, Adidas, GAP, Mavi, İpekyol, Mango and all the brands you love, you can enjoy special discounts!

Thousands of New Products per Day

Dress, shoes, accessories, bags, sunglasses, watches, evening dresses, sneakers and thousands of products from dozens of categories are all here. The choice is yours! Wherever you are! Browse, like and buy! It’s that easy!

24 Hours Shipping Opportunity

Get in the morning, get the express bagpole out the next day! See what’s amazing!
Yenilikler devam ediyor!

Alışveriş deneyiminin en iyi şekilde olması için Hesabım sayfasını tamamen yeniledik!

Uygulama ile ilgili tüm önerilerini oneri@trendyol.com adresine gönderebilirsin.

App Information of Trendyol - Moda & Alışveriş

App Name Trendyol - Moda & Alışveriş
Package Name trendyol.com
Version 3.10.1.315
Rating 9.0 ( 63671 )
Size 13.1 MB
Requirement Android 4.2+
Updated 2019-01-25
Installs 10,000,000+
Category Apps, Shopping
Developer

Tags: ,

More from

Dolap 1.14.2.105 APK

Dolap 1.14.2.105

Version 1.14.2.105

Developer Trendyol

Uploaded January 28, 2019 06:40

Filesize 9.9 MB